Biserwis

Biserwis

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 13
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Biserwis Ulaşım ve Mobil Teknolojileri A.Ş.

Biserwis, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir servis uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Biserwis, işten eve ya da evden işe giderken trafik yoğunluğundan kaçmanıza yardımcı olan harika bir hizmettir. Toplu taşıma araçlarına yeni bir soluk getiren Biserwis ile gideceğiniz yere zamanında gidebiliyorsunuz.

Geliş gidiş rotanızı seçip gitmeniz gereken yere zamanında ulaşmanızı sağlayan bir hizmet olan Biserwis, yoğun trafikten kurtulmanız için en iyi çözüm diyebilirim. Konforlu bir ulaşım imkanı sağlayan Biserwis, uygun fiyatlarıyla da kullanıcılarını üzmüyor. Yasal olarak hizmet veren Biserwis'te tıpkı uçak bileti satın alıyormuş gibi oturacağınız yeri seçebiliyorsunuz. Şehir içi ulaşımınızı kolaylaştıran Biserwis, özellikle yoğun trafiğe sahip illerde yaşayanların mutlaka denemesi gereken bir uygulamadır. Kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz uygulamada kendi kişisel servisinize sahip oluyorsunuz. VIP minibüslerin konforunda seyehat etme imkanı sunan Biserwis uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Bireysel ve kurumsal olarak kullanabileceğiniz Biserwis, uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.