BitMeter 2

BitMeter 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 25,424
  • DOSYA BOYUTU 1.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Codebox

İnternet akışınızı kontrol altında tutmak ve sizi bilgilendirmek amaçlı üretilen BitMeter ile artık adsl kotanızı belirlediğiniz sınırlar içerisinde kontrol altında tutabileceksiniz. Kaç MB yükleme yaptığınızı kaydeden programla a

BitMeter, internetten aldığınız ve gönderdiğiniz verileri kontrol etmeniz için hazırlanmış bir programdır. Program profesyonelce hazırladığı grafikler ve bilgileri ayrı bir dosyaya kopyalar. Böylelikle internet trafiğinizi kontrol altına alabilir, indirme sınırı koyabilirsiniz. Gün içinde belli bir yüklemeyi aştığınızda program sizi uyarır.

ADSL hizmetini kotalı kullanın internet kullanıcıları için oldukça yararlı ve tamamen ücretsiz bir program olan BitMeter ile artık bilgisayarınızdaki internet trafiğini kontrol altına alabileceksiniz. Her daim masaüstünüzün bir tarafında duran küçük grafiksel download/upload ekranı ile de size anlık olarak ne kadar indirme veya karşıya yükleme işlemi yaptığınız gösterebilmektedir. Program yardımıyla günlük sınırlar koyarak bu günlük download veya upload işlemlerinizi de sınırlayabilirsiniz. Sahip olduğu kolay kullanışlı arayüzü ile kullanıcılar programı çok kolay bir şekilde kullanabilecektir.

Önemli! Programın çalışabilmesi gerekli olan .Net Framework'ü indirmek için buraya tıklayınız.