Smartflix

Smartflix

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 22,278
  • DOSYA BOYUTU 43.67 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Smartflix Limited

Smartflix, Netflix'ten kısıtlamasız bir şekilde yararlanmanızı sağlayan bir yazılımdır

Smartflix eğer Netflix üzerindeki bütün dizi ve filmlere kısıtlama olmadan erişmek isterseniz yararlanabileceğiniz bir Netflix izleme programı.

Normalde sadece 1 ay ücretsiz olarak kullanabileceğiniz; fakat beta sürümü boyunca tamamen ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bu program temel olarak Netflix üzerindeki içerik limitini kaldırıyor. Netflix ülkemizde hizmete açıldı; fakat sadece belli sayıda dizi ve filme Netflix'in Türkiye versiyonunda erişilebiliyor. Smartflix bu problemi Netflix'e bir proxy sunucusu üzerinden bağlanarak ortadan kaldırıyor. Program kendi tarayıcısı üzerinden Netflix'i açtıktan sonra Netflix'teki bütün film ve dizileri oynatabiliyor.

Smartflix'ten faydalanabilmek için bir Netflix hesabına sahip olmanız gerekiyor. Yazılım Netflix hesap bilgilerini kendi sunucularına transfer etmiyor ve sadece sizin bilgisayarınızda saklıyor. Bu da programın nispeten güvenli olmasını sağlıyor. Netflix hesabınızdan çıkış yaptığınızda veya programı kaldırdığınızda Smartflix bilgisayarınızda sakladığı bilgileri de siliyor.