Bloom.fm

Bloom.fm

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 277
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Digital Distribution Networks Ltd.

Android cihazlarınızda internet üzerinden radyo gibi müzik dinlemek için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Bloom.fm uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak pek çok yabancı müziğe bir radyo gibi erişebileceğiniz uygulamalardan bir tanesi ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Uygulamanın sahip olduğu özellikler sayesinde istediğiniz müzik türünü seçebiliyor ve hemen karma bir şekilde o listeden şarkıları dinlemeye başlayabiliyorsunuz.

Çok kolay kullanılır ve sade bir arayüze sahip olan uygulama, böylece internet bağlantınızın olduğu her yerde seçme ve kaliteli müziklere erişmenizi sağlıyor. Eğer müzikleri cihazınıza yükleyerek çevrimdışı olarak da dinlemek isterseniz çok cüzi fiyatlara parçaları kiralayabiliyorsunuz. Böylece kiraladığınız parçalar her yerden dinlenebilir hale geliyorlar ve eğer aynı şarkılardan sıkılırsanız onları geri verebiliyor ve başka şarkılar seçebiliyorsunuz.

Oldukça geniş bir parça arşivine sahip olan uygulamada neredeyse tüm şarkıcıları ve albümleri bulmak mümkün ancak maalesef Türkçe müzik desteği yer almıyor. Dolayısıyla özellikle yabancı müzik severlere hitap ediyor diyebilirim. Ses kalitesi ve bağlantı açısından da bir sorununu göremediğim uygulamanın cihazlarınızda bulunmasını öneriyorum.