Bookviser

Bookviser

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12,667
  • DOSYA BOYUTU 20.13 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bookviser Inc

Bookviser, Windows işletim sistemi üzerinde çalışan ve Windows Store üzerinden kolayca edinilebilen bir e-kitap okuyucudur.

Bookviser, bir tür e-kitap okuyucudur.

Bilgisayar ve internet çağına girmemizle birlikte kitaplar da evrilmeye ve dijital çağa ayak uydurmaya başladılar. Birçok klasik roman uzun yıllardır önce dijital hale geçmişken, artık yeni çıkan bütün kitaplar e-kitap halleriyle de okuyucularıyla buluşuyorlar. Çizgi roman dünyası da keza dijital ortama ayak uydurmuş durumda. Hatta çizgi roman okuyucularının birçoğu artık basılı kopya yerine, dijital versiyonları tercih ediyorlar.

Hal böyleyken, e-kitap okuyucunuzun da başarılı olması ve size birçok hizmet sunması gerekiyor. Bookviser, desteklediği onlarca farklı uzantıyla birlikte e-kitap düzenlemesi tarafında da gayet başarılı çalışıyor ve bir kullanıcının isteyebileceği bütün özellikleri içerisinde barındırıyor. fb2, ePub, txt  formatlarını destekleyen program, hiç reklam sunmamasıyla da ön plana çıkıyor. Fakat uygulama içerisinde bazı özellikler ücretli olarak satılıyor.

Bookviser'ın bir diğer müthiş özelliği ise kullanıcı arayüzü. Gerçek kitap sayfaları şeklinde tasarlanan bu arayüz ile birlikte gerçekten kitap okuyormuş gibi hissedebilirsiniz. Ayrıca sayfa değiştirme animasyonlarının da bir hayli gerçekçi olması, kitap okuma hissiyatınızı bir hayli arttırıyor.