Icecream Ebook Reader

Icecream Ebook Reader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10,737
  • DOSYA BOYUTU 28.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ICECREAM APPS.

Icecream Ebook Reader, bilgisayarınız üzerinde kitap okumayı seviyorsanız hem gözleriniz ağrıdamadan hem de oldukça konforlu bir şekilde e-kitap okumanızı sağlayan ücretsiz bir Windows programı.

Icecream Ebook Reader, bilgisayarlarınızın ekranlarını e-kitaplar okumanız için uyumlu hale getiren ve size rahat bir e-kitap okuma deneyimi yaşatan ücretsiz ve yararlı bir program.

Son zamanlarda gittikçe popüler olmayan başlayan e-kitaplar sayesinde bir anda öne çıkan e-kitap okuma programları mobil cihazlarımızdan sonra bilgisayarlarımız için de bir bir çıkmaya başladı.

Tasarım ve görüntü şıklığı sayesinde kitap okuma keyfinizi katlayacak olan Icecream Ebook Reader, sunmuş olduğu pek çok özellik sayesinde rahat etmenizi sağlıyor.

EPUB, MOBI, FB2, PDF ve diğer popüler e-kitap formatlarının hepsini destekleyen Icecream Ebook Reader, bilgisayarınız üzerinde kendi dijital kütüphanenizi kurabilme şansı sunuyor.

Bir çok özelliğe sahip olan uygulamanın en belirgin ve öne çıkan özellikleri ise sayfa çevirme, yer imi kullanımı, kütüphanenizde arama yapabilme ve kitapları okuma takibi. En sevdiğim özelliklerden bir tanesi olan kitap okuma takibi sayesinde hangi kitapları bitirdiğinizi ve hangilerinin neresinde kaldığınızı kolayca görüntüleyebiliyorsunuz.

Elbette kimi kitap severlere göre kitabın orijinalini alarak okumaktan daha keyifli olmayacak olan e-kitap okuma, buna rağmen pek çok kişinin tercih ettiği ilk yöntem olmayı başardı. Kucağınızda mini laptop ya da tablet ile kitap okuma keyfi sunan bu tür programların gelecekte çok daha büyüyerek gelişeceğini düşünüyorum.

Eğer e-kitap okumayı seviyorsanız ya da başlamayı düşünüyorsanız Icecream Ebook Reader programını Windows işletim sistemi yüklü bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip yararlanabilirsiniz.