Borderlands Türkçe Yama

Borderlands Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,301
  • DOSYA BOYUTU 31.79 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyunçeviri

Borderlands Türkçe Yama ile oyunun altyazılarını tamamen Türkçe yapabilirsiniz

Borderlands Türkçe Yama eğer Gearbox'un başarılı FPS oyunu BorderlandsTürkçe olarak oynamak ve hikayesini daha iyi anlamak isterseniz kullanabileceğiniz bir Türkçe yamadır.

Borderlands piyasaya çıktığında FPS oyunlarına getirdiği yeni bakış açısıyla fark yaratmış ve oyunculara kendini beğendirmişti. Borderlands klasik FPS dinamikleriyle Diablo tarzı RPG oyunlarındaki görev ve eşya sistemini birleştiren bir oyundu. Oyunda motorlu araçlar kullanabiliyorduk. Borderlands'ın kendine has açık dünyası ve hikayesi oyunun başarısındaki en önemli etkenlerdendi.

Borderlands Türkçe Yama bize oyunun eğlenceli ve özel hikayesini İngilizce olarak anlamakta güçlük çektiğimiz durumlarda yardımcı oluyor ve oyun ile daha yii bir şekilde bütünleşmemizi ve hikayeye dahil olmamızı sağlıyor.

Gönüllü olarak çalışan Oyunçeviri ekibi tarafından hazırlanan bu yamada toplamda 14 kişinin emeği yer almakta. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz yama Borderlands'teki altyazıları tamamen Türkçe yapıyor.

Not: Türkçe yamayı yüklemeden önce resmi yama v1.41 yüklemeniz önerilir. Aksi takdirde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. 1.41 yamasının indirme bağlantısını indirme bağlanlarımız arasında bulabilirsiniz