Brain Workout

Brain Workout

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 227
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Best Free Addictive Games Brain Game Factory

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz hafıza güçlendirme uygulamasıdır.

Brain Workout, adından da anlaşılacağı üzere beyninizi güçlendirmek ve hafızanızı geliştirmek için tasarlanmış, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz kullanışlı ve faydalı bir uygulamadır.

Basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olan uygulama kullanması en kolay uygulamalardan bir tanesi. Zorluk seviyesini seçip kendinizi geliştirmeye başlıyorsunuz. Uygulama  size 4 adet farklı oyun sunuyor.

Bunlar hafızayı güçlendirmek, konsantrasyonunuzu artırmak, tepki sürenizi kısaltmak ve yanlışları azaltmak üzerine odaklanmış. Uygulamanın azırladığı basit grafik sayesinde de oyunları her oynadığınızda ne kadar kendinizi geliştirdiğinizin sürecini görebiliyorsunuz.

Eğer isterseniz bu puanları arkadaşlarınızla karşılaştırabiliyor ve hatta herkese açık liderlik listesine paylaşabiliyorsunuz. Uygulamanın geliştiricisi ileride daha fazla oyun ekleneceğini de söylüyor.

Hafızanızı ve beyninizi güçlendirmek için düzenli olarak beyin egzersizleri yapmak gerektiğini biliyorsunuz. O yüzden bunu eğlenceli bir şekilde yapmak için Brain Workout uygulamasını indirip denemenizi tavsiye ederim.