Breeze

Breeze

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 297
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FitnessKeeper, Inc.

Breeze, günlük aktivitelerinizi ve attığınız adımları takip etmenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Breeze, iPhone 5S'leriniz üzerinde kullanabileceğiniz bir aktivite ve adım sayma uygulamasıdır. Uygulama mağazası üzerinde yer alan adım sayma uygulamalarının neredeyse hepsi sadece attığınız adımları sayabilmek için geliştirilmiş ve bunun dışında yaptığınız vücut hareketlerini algılamamaktadır. Breeze, bu kategoriye farklı bir bakış açısı kazandırarak attığınız adımlar ile birlikte diğer tüm hareketlerinizi takip edebilmenizi sağlar.

Düzenli olarak spor yapmanızı sağlayan uygulama size rehberlik yaparken aynı zamanda motive olmanızı sağlar. Gerçek zamanlı koçluk yapan uygulama şuan için sadece iPhone 5S'ler üzerinde kullanılabilmektedir. Attığınız adımları ve hareketleri takip eden uygulama, gün içerisinde yapmış olduğunuz seçimler için sizi tebrik ederek motive olmanızı sağlıyor.

Daha sağlıklı bir vücuda sahip olmak için spor yapmanız gerekmektedir. Fakat yoğun iş temposundan dolayı yeterli vakite sahip değilseniz, gün içerisinde olabildiğince hareket ederek daha sağlıklı bir yaşam geçirebilirsiniz. Bunu yaparken size yardımcı olacak olan Breeze, geçmişinize ait bilgileri kullanarak size günlük hedefler belirlemekte ve bu hedeflere ulaşabilmeniz için sizi gün içerisinde sürekli uyarmaktadır. Akıllı ve gerçek zamanlı hocalık yapan uygulama gün içerisinde hareket ve adım bilgilerinizi detaylı olarak göstermektedir.

Günlük yaşantınızda ve spor yaparken kullanbileceğiniz uygulama sizin hiç birşey yapmanıza gerek kalmadan tüm hareketlerinizi ve adımlarınızı takip ederek hem ilerleme ve gelişim sürecindeki bilgilerinizi detaylı olarak sunmakta, hemde geçmiş ve geleceği ait yararlı bilgileri görüntülemenizi sağlamaktadır.

Modern ve etkileyici bir arayüze sahip olan Breeze'i kullanırken herhangi bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum. Uygulama üzerinde gerçekleştirmiş olduğunuz başarılarınızı arkadaşlarınız ile sosyal medya platformlarında paylaşarak kendinizi daha da motive edebilir ve hatta arkadaşlarınızı da spor yapmaya yada daha hareketli yaşamaya heves ettirebilirsiniz.

Bütün gün boyunca yapacağınız tüm hareket ve adımları takip eden uygulama benzer türdeki uygulamaların aksine, cihazınızın bataryasını çok az miktarda kullanmaktadır.