Bros HD Video Converter

Bros HD Video Converter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 3,495
  • DOSYA BOYUTU 17.04 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bros Video

Bros HD Video Converter videolarınızı farklı formatlara dönüştürebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Bros HD Video Converter videolarınızı farklı formatlara dönüştürmenin yanında farklı video düzenleme seçenekleri de sunan bir video dönüştürme programıdır.

Program ile hd videoları herhangi bir video formatına dönüştürebilmeniz mümkündür. Dönüştürme işleminin yanında videodan ses alma özelliği sayesinde videolarınızı ses dosyası olarak kaydedebilirsiniz ve MP3 çalar gibi cihazlarınızda oynatabilirsiniz.

Bros HD Video Converter videolarınıza watermark ekleme yeteneğine de sahiptir. Bu özellikle videolarınıza ekleyeceğiniz dijital imzanız sayesinde videolarınızın çalınmasını engelleyebilirsiniz.

Bros HD Video Converter'ın video düzenleme araçları programı çok amaçlı bir araç kutusuna dönüştürmektedir. Video kesme aracı sayesinde videolarınızı kısaltabilir, video kırpma aracı sayesinde video ölçeğini ayarlayabilir ve video birleştirme aracı sayesinde farklı videoları birleştirebilirsiniz. Bros HD Video Converter'ın sahip olduğu efekt arşivinden seçeceğiniz öğeler ile videolara efekt vermek de mümkündür.

Genel olarak bakıldığında Bros HD Video Converter çoğu video düzenleme ve dönüştürme işlemini yerine getiren başarılı bir program paketidir.