BrowSmart

BrowSmart

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 230
  • DOSYA BOYUTU 8.16 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HYTTOON

BrowSmart, kullanıcılara farklı bir web deneyimi sunan alternatif bir web tarayıcısıdır.

BrowSmart, kullanıcılara farklı bir web deneyimi sunmayı hedefleyen farklı bir web tarayıcısıdır. Sıradan bir web tarayıcısından çok daha farklı bir program olan BrowSmart ile kullanıcılar farklı siteler üzerindeki haber içeriklerini e-postalarını kontrol ediyorlarmış gibi kolayca okuyabilirler.

Dünya üzerinde milyonlarca web sitesi olduğunu ve her web sitesinin kendisine ait farklı bir kullanıcı arayüzüne sahip olduğunu düşündüğümüz zaman, bunun birçok kullanıcı için oldukça karışık olduğu bir gerçektir. BrowSmart, farklı web sitelerini kullanıcılara aynı tasarım üzerinde göstererek, bu karışıklığı ortadan kaldırmaktadır.

Ayrıca web siteleri üzerinde görüntülediğiniz reklam birimlerini de ortadan kaldıran ve kullanıcılara tek tip bir web şablonu sunan programın, sade ve kolay kullanımlı arayüzü gerçekten denemeye değer.

Web siteleri üzerindeki içerikleri filtreleme şansını da kullanıcılara sunan BrowSmart, anahtar kelimelere veya sayfa bölümlerine göre filtreleme yapabilir. Farklı dillerdeki web sitelerini kendi dilinize çevirebileceğiniz ve dünya üzerinde olan bitenlere yabancı kalmayacağınız programı gerçekten çok seveceğinize eminim.

Farklı bir web deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar için geliştirilen oldukça sade ve temiz bir arayüze sahip olan BrowSmart'ı deneyebilirsiniz.