Bubble Ninja

Bubble Ninja

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 208
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SB Software

Bubble Ninja eğlenceli bir balon patlatma oyunudur

Klasik balon patlatma oyunlarından hoşlanıyorsanız ve bu eğlenceyi mobil cihazınızda devam ettirmek istiyorsanız Bubble Ninja oldukça hoşunuza gidecek ninja temalı bir Android balon patlatma oyunudur.

Oyundaki amacımız balonlarımızı benzer renklere doğru hedef almak ve 3 adet aynı renkli balonu yanyana getirerek patlatmaktır. Böylece sürekli üzerimize doğru gelen balonları durdurabilir ve bir sonraki bölüme ilerleyebiliriz. Oyunun kontrolleri oldukça basit ve pratiktir. Balonları ateşlemek için parmağınızı Android cihazınızın ekranına dokundurmalı ve parmağınızı balonu fırlatmak istediğiniz yöne doğru sürüklemelisiniz. Parmağınızı bıraktığınızda balonunuz ateşlenecek ve hedefe doğru yönelecektir.

Bubble Ninja çok sayıdaki bölüm ile eğlencenizin uzun süre devam etmesini sağlar. Bunun yanında Bubble Ninja'yı benzerlerinden ayıran en büyük özellik oyun içerisinde yer alan Pang mini oyunudur. Capcom'un klasik Pang oyununun ninja versiyonunu oynadığınız bu oyun da oldukça eğlencelidir. Yapmanız gereken zıplayan balonları size değmeden elinizdeki halatlı zıpkın ile yok etmektir.

Bubble Ninja iki oyunu tek bir oyunda birleştiren oldukça eğlenceli bir balon patlatma oyunudur.