Burhan Altıntop Free

Burhan Altıntop Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 305
  • DOSYA BOYUTU 5.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Burak Hayırlı

Burhan Altıntop Free, bir zamanlar ATV'de yayınlanan eğlenceli ve popüler dizi Avrupa Yakası'nda oynayan Burhan Altıntop'un en komik repliklerini içeren ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Burhan Altıntop Free, geçtiğimiz yıllar içerisinde yayınlanan en komik ve en eğlenceli diziler arasında yer alan Avrupa Yakası dizisinde rol alan Burhan Altıntop'un repliklerinden oluşan eğlenceli bir Android uygulamasıdır.

Engin Günaydın'ın canlandırdığı Burhan Altıntop farklı konuşma tarzları, komik sözleri ve tavırları ile milyonlarca izleyiciyi televizyonları baında kahkahaları boğuyordu. Fakat dizi daha sonra sona erdi ve şuan yayında değil. Bunu düşünen geliştirici Burhan Altıntop severler için özel bir uygulama geliştirerek en komik repliklerini uygulamaya eklemiş.

Burhan Altıntop'un sözlerini tekrarlamakta bile zorlandığımız için geliştirilen uygulama sayesinde istediğiniz an istediğiniz yerde android telefon veya tabletinizi kullanarak burhan Altıntop'un kendi ağzından repliklerini dinleyerek bulunduğunuz ortamı eğlendirebilirsiniz.

Uygulama içerisinde onlarca replik bulunurken düzenli olarak yenileri eklenmektedir. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Burhan Altıntop Free uygulamasını mutlaka denemenizi tavsiye ederim.