Burn4Free

Burn4Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 23,141
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Burn4Free

Burn4Free, boş CD ve DVD medyaları yakarak veri ve müzik CD/DVD'leri hazırlamanızı sağlayan ve bunu yaparken de sisteminizi hiç yormayan bir yazılım.

Bu programda zararlı yazılımlar yer aldığı için yayından kaldırılmıştır. Alternatifleri görmek için CD/DVD/Blu-ray Araçları kategorisine göz atabilirsiniz.

Burn4Free, boş CD ve DVD medyaları yakarak veri ve müzik CD/DVD`leri hazırlamanızı sağlayan ve bunu yaparken de sisteminizi hiç yormayan bir yazılım. Müzik CD`leri hazırlamak için WAV, WMA, MP3 ve OGG formatındaki dosyaları kullanabilen Burn4Free ile sadece bir kaç tıklama yaparak CD ya da DVD yazma işlemini başlatabiliyorsunuz.

Piyasadaki tüm CD ve DVD sürücüler ile sorunsuz çalışabilmesinin yanında sonradan kurulabilen eklentilerle CD hazırlamak için kullanabildiği dosya formatı kütüphanesini genişletebilmesi ve ISO formatını desteklemesi, Burn4Free`yi diğer ücretsiz uygulamalardan bir adım öne çıkartıyor.

Versiyon 4.1 ile bazı geliştirmeler eklenmiş ve optimizasyonlar yapılmış bulunmakta.

Uyarı ! Bu program yüklenirken ek olarak bir Internet Explorer araç çubuğu yüklenmesine sebep oluyor. Fakat bu toolbar`ı programdan ayrı bir şekilde sisteminizden istediğiniz zaman kaldırabilirsiniz.