Bus Simulator 17

Bus Simulator 17

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,005
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ovidiu Pop

Bus Simulator 17, Android telefonunuza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz otobüs simulator (otobüs simülasyonu) oyunu.

Bus Simulator 17, mobil platformdaki en iyi otobüs simülasyonu (simulator) oyunu desem sanırım abartmış olmam. Android telefonunuza ücretsiz indirip, satın alımla uğraşmadan keyifle oynayacağınız otobüs simülasyonu oyununda multiplayer desteği de bulunmakta. Elbette serbest sürüş deneyimi de yaşayabiliyorsunuz.

İç kamera açısı, içeriden aynalar, sinyal lambası, kapı açma/kapama tuşu, gerçekçi görsel hasar ve daha saymakla bitmeyecek detaylarıyla en iyi otobüs simülatörü oyunu olduğunu gösteren Bus Simulator 17, farklı otobüsleri kullanmanıza izin veriyor. Körüklü, çift katlı, okul otobüsü başta olmak üzere birçok otobüsü ister şehirde, ister otobanda, isterseniz de çöl ve dağ gibi akla gelmeyecek yerlerde kullanıyorsunuz. Bu arada hava koşulları da değişiklik gösteriyor. Özellikle yağmurlu havada otobüs sürmenin keyfini yaşamalısınız.

Kendi rotamızı çizmemize izin veren otobüs simülatörü oyununda farklı kontrol seçenekleri bulunmakta. Direksiyon, tuşlar veya dönüş kontrolleri arasından favorinizi seçip oyuna dalıyorsunuz.