BusyBox

BusyBox

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 98
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Claire Reynaud

BusyBox zamanını verimli kullanmak isteyen kullanıcıların faydalanabileceği pratik ve fonksiyonel bir zaman ölçümleme uygulamasıdır.

BusyBox yaptığınız işleri ölçümlemek için kullanabileceğiniz fonksiyonel bir zaman ölçümleme uygulamasıdır.

Bildiğiniz gibi özellikle iş yaşantımızda yaptığımız işleri kesin olarak ölçmenin önemi çok büyük. Vaktimizi verimli olarak kullanabilmek için zaman zaman yaptığımız işlerin ne kadar zamanımızı aldığını ölçmek gerekebiliyor. İşte bu gibi durumlarda BusyBox'ı kullanabilirsiniz.

Uygulamanın en ilgi çeken özelliklerinden biri son derece sade bir arayüze sahip olması. Herhangi bir işe başladığınızda sayacı başlatıyorsunuz, bitirdiğinizde de sayacı durduruyorsunuz. Yaptığınız her iş için bu döngüyü tekrarlamanız gerekmekte. Ölçümlediğiniz görevleri daha sonra CSV dosyası olarak çıktı alabiliyorsunuz. Bu dosyayı email yoluyla paylaşma şansına sahipsiniz.

Ölçümlediğiniz işler temiz çizgilere sahip arayüzde detaylı olarak sunuluyor. Buradan hangi işin ne kadar süre aldığını takip edebilirsiniz.

Basit gibi görünen bir amaca hizmet etmesine rağmen bunu son derece kolay ve hızlı yoldan yapıyor. Bu sebeple BusyBox'ı özellikle dakik çalışması gereken profesyonellere tavsiye ediyorum.