Skitch

Skitch

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,679
  • DOSYA BOYUTU 34.01 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Evernote

Skitch ile ekran görüntüsü alabilir ve ekran görüntünüz üzerine işaretler, yazılar ve çizimler ekleyebilirsiniz

Skitch kullanıcılara ekran görüntüsü alma konusunda yardımcı olan ve beraberinde kullanışlu resim düzenleme araçları da getiren başarılı bir ekran görüntüsü alma programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan Skitch size ekran görüntüsü alma işi için 2 farklı seçenek sunuyor. Skitch ile tam ekran görüntü alabilmenin yanında ekranınızın seçeceğiniz bir bölümünün ekran görüntüsünü de alabiliyorsunuz. Yakaladığınız görüntüler direkt olarak bir resim dosyası olarak bilgisayarınıza kaydedebileceğiniz gibi üzerinde çeşitli değişiklikler de yapabiliyorsunuz. Skitch ile resminiz üzerinde temel düzenleme işlemleri olan resim kesme ve resim döndürme işlemlerini gerçekleştirebilir, bu iş için ek bir resim düzenleme programı kullanma derdinden kurtulabilirsiniz.

Skitch ile yakaladığınız ekran görüntülerini sunumlarınızda veya resimli anlatımlarınızda kullanmak üzere şekillendirebilirsiniz. Program yakaladığınız ekran görüntülerinin veya bilgisayarınızdan seçeceğiniz herhangi bir resim dosyasının üzerine oklar gibi çeşitli işaretler eklemenizi mümkün kılıyor. Bunun yanında resimlere yazı ekleme işlemiyle resimlerinize anlatımlar da iliştirebilirsiniz. Mozikleme ve fırçayla serbest çizim araçları da Skitch içerisinde yer almakta.

Skitch'in tamamen Türkçe olması ve pratik bir kullanım sunması programa artı puan kazandırıyor.

ARTILAR

Basit kullanım, tamamen Türkçe

EKSİLER