Bytescout XLS Viewer

Bytescout XLS Viewer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,156
  • DOSYA BOYUTU 0.45 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ByteScout

Bytescout XLS Viewer, bilgisayarınız üzerinde Microsoft Office olmadan XLS, XLSX, ODS ve CSV dökümanlarını görüntülemenizi sağlar.

Bytescout XLS Viewer, kullanıcıların bilgisayarları üzerine Microsoft Office yüklemeye gerek kalmadan XLS, XLSX, ODS ve CSV uzantılı ofis dökümanlarını görüntülemelerine olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

Amacı farklı formatlardaki ofis dökümanlarını açmak olan program oldukça sınırlı özelliklerle birlikte gelmektedir. Bu nedenle daha az deneyimli kullanıcılar için daha kullanışlı olabilir. Ayrıca Microsoft Office'in yüklü olmadığı bir bilgisayar üzerinde anlık olarak ofis dökümanlarınızı görüntülemeye ihtiyaç duymanız durumunda da Bytescout XLS Viewer'ı kullanabilirsiniz.

Programı indirdikten sonra kurulumunu yaptığınız sırada sizden XLS, XLSX, ODS ve CSV uzantılı dosyaları otomatik olarak açmakla ilgili bir izin isteyecektir. Eğer bu uzantılara sahip tüm dosyalarınızı Bytescout XLS Viewer ile açmak istiyorsanız programla ilişkilendirebilirsiniz.

Görüntülemek istediğiniz dökümanları program içerisinde yer alan dosya yöneticisi yardımıyla açabiliyorsunuz. Ne yazık ki sürükle bırak yöntemi program üzerinde desteklenmemektedir.

Bytescout XLS Viewer'ın ana penceresi üzerinde açmış olduğunuz dökümanları görüntüleyebilir ve isterseniz görüntülemekte olduğunuz dökümanları HTML formatında dışarı aktarabilirsiniz.

Her ne kadar kısıtlı özelliklere sahip olsa da tüm işletim sistemleri üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışan Bytescout XLS Viewer, aynı zamanda sistem kaynaklarını yormadan çalışmaktadır.