Cal

Cal

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 116
  • DOSYA BOYUTU 13.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Any.DO

Cal, Android kullanıcılarının etkinliklerini organize edebilmesi için geliştirilmiş ücretsiz bir takvim uygulamasıdır.

Cal, ücretsiz ve basit bir takvim uygulaması olarak, Android kullanıcılarının yaşantılarını daha organize yaşamaları sağlıyor. Hızlı ve sade bir arayüze sahip olan uygulamanın kullanımı oldukça eğlenceli. Sadeliğini yanında oldukça modern bir görünüme sahip olan uygulama gayet şık tasrlanmış.

Kullanıcılar tüm etkinliklerini ve taslaklarını tek bir dokunuş veya ses kontrol özelliği ile planlayabilirler. Etkinlik eklemek ve düzenlemek gayet basit ve kısa süren bir işlem. Ayrıca uygulama üzerinde hazırladığınız etkinliklerinizde akıllı haritalar, uygulamalar ve sosyal medya entegrasyonları yapılabiliyor. Cal'ın en güzel özelliklerinden birisi Google Calendar, Exchange, Yahoo, Aol, iCloud ve Outlook gibi tüp popüler takvim uygulamalarına bağlanabilmesi. Yukarıdaki servislerden birinden yararlanıyorsanız Cal uygulamasını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uygulama bu servisler üzerinde yer alan etkinliklerinizi kendine çekerek her zaman güncel bir takvime sahip olmanızı sağlıyor.

Uygulama size hergün, tüm etkinliklerinizi eğlenceli ve pratik bir şekilde gösteriyor. Tüm Android kullanıcılarına tavsiye ettiğim Cal uygulamasını ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.