Call of Cthulhu: Dark Corners of The Earth Türkçe Yama

Call of Cthulhu: Dark Corners of The Earth Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,467
  • DOSYA BOYUTU 0.76 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyun Çeviri

Call of Cthulhu: Dark Corners of The Earth Türkçe dil yaması sayesinde oyunu tamamen Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Call of Cthulhu: Dark Corners of The Earth, şimdiye dek yapılmış en başarılı ve korkutucu korku oyunları arasında yer alıyor ve her ne kadar biraz eski olsa da bu türe dahil oyunlar arasında bir efsane olmaya devam edecek. Dönemine göre oldukça değişik oynanışı, yenilikleri, başarılı atmosferi ve hikayesini de işin içine dahil edince oynamamış olmanın büyük eksiklik olduğunu söyleyebilirim.

Her ne kadar eski olması nedeniyle günümüzde grafik ve seslerin biraz sıradan kaldığını söylemek gerekse de, oyunun bir an bile durmayan heyecanı ve adrenalini sayesinde kendinizi kaptıracağınıza eminim. Fakat maalesef oyunun orijinali sadece İngilizce olarak hazırlanmış ve bu durum tüm senaryoya hakim olmanıza engel olabiliyor.

OyunÇeviri ekibinin hazırladığı Call of Cthulhu: Dark Corners of The Earth yamasıyla bu sorunun üstesinden kolayca gelmek mümkün. Zira yama oyunun tüm menülerini, ayrıca diyalog altyazılarını Türkçe haline getiriyor ve oyundaki tüm detayları yakalamak mümkün hale geliyor.

Yamayı kurmak için tek yapmanız gereken inen dosyanın içindeki kurulum dosyasını çalıştırmak. Eğer oyununuzu orijinal dizininin dışında bir yere kurduysanız, yama kurulu sırasında bu değişikliği gerçekleştirmeyi de unutmayın.