Call of Duty Black Ops Save Dosyası

Call of Duty Black Ops Save Dosyası

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 21,970
  • DOSYA BOYUTU 0.48 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Activision

Call of Duty Black Ops Save Dosyası ile oyunun tamamlanmış halini görebilirsiniz

Call of Duty Black Ops Save Dosyası, FPS oyunu denilince akla ilk gelen serilerden Call of Duty serisisin Soğuk Savaş döneminde geçen oyunu Call of Duty: Black Ops için yayınlanmış olan ve oyunun tamamlanmış halini bizlere sunan save dosyasıdır. 

Treyarch tarafından geliştirilmiş olan ve Call of Duty sersinin 7. oyunu olan Call of Duty: Black Ops bize Soğuk Savaş döneminin heyecanını yaşatmaktaydı. Oyunda Alex Mason adlı kahramanı yönetmekteydik. SOG adlı bir suikast timinin üyesi olan Alex Mason Fidel Castro'ya suikast düzenleme görevinde yer almış ve Castro'yu öldürmüştür. Fakat bir süre sonra düşman tarafından esir alındığında öldürdüğü kişinin sadece Castro'nun dublörü olduğunu anlayan Mason Vorkuta'da beyni yıkandıktan sonra ilginç bir karakterle karşılaşır. Bir önceki oyun olan Call of Duty: World at War'dan hatırlayacağımız Victor Reznov kahramanımıza kaçışında yardım eder ve yeni bir macera oyunculara sunulur.

Call of Duty: Black Opsbizi Küba, Vietnam ve Ural Dağları gibi farklı bölgelere götürmekteydi. Oyunun içerisinde yer alan bu zorlu bölümlerde takıldığınız bölümleri geçmek için ve bütün bölümleri açmak için bu 0 save dosyasını kullanabilirsiniz. Save dosyasını yüklemek için yapmanız gereken arşiv dosyasının içinden çıkan dosyayı Call of Duty: Black Ops'un kurulu olduğu klasörün içerisine atmaktır. Eğer oyunu herhangi bir değişiklik yapmadan yüklediyseniz bu klasör varsayılan olarak C:/Program Files (x86)/Activision/Call of Duty - Black Ops konumunda bulunmaktadır.