Call Of Duty: Modern Warfare 2 Save Dosyası

Call Of Duty: Modern Warfare 2 Save Dosyası

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 37,799
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Call of Duty: Modern Warfare 2 save dosyası ile tüm oyunun bitmiş halini elde edebilirsiniz.

Call of Duty serisi her zaman için oyuncuların en zevk aldıkları FPS serilerinden birisi olmaya devam ediyor ve bilhassa hikayesi, grafikleri, sesleri ile oynanışı sayesinde aradan yıllar geçse de oynanabiliyor. Call of Duty Modern Warfare 2 ise serinin en başarılı bulunan oyunlarından birisi olduğu için hala oyuncular tarafından tercih ediliyor denilebilir. Aksiyonu ve gerilimi en üst seviyeye çıkaran Call of Duty: Modern Warfare 2, save dosyası ile oyunculara daha zengin bir içerik deneyimi sunuyor. Tüm oyunun bitmiş halini ücretsiz olarak sunan save dosyası, İngilizce dil desteği ile oyunculara sunuldu. Oyundaki tüm içerikleri deneyimleme ve tadını çıkarma fırsatı veren save dosyası ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Save Dosyası Özellikleri

  • Ücretsiz,
  • Oyunun tüm içeriklerine erişmek,
  • Kilitler tamamen açık,

Başarılı ve maceradan maceraya atılan bir Amerikan askerini oynadığımız oyunun bazı bölümleri ise oldukça zor geçiliyor ve bu yüzden oyuncuları bezdirmesi mümkün. Bu bölümleri atlayabilmek ve gerisinden devam edebilmek için save dosyalarını kullanabilir ve oyunun tüm kısımlarını açabilirsiniz.

Call of Duty: Modern Warfare 2 için sunduğumuz bu save dosyası sayesinde hiç zorluk yaşamadan istediğiniz bölümü oynayabilir, sevdiğiniz yerleri tekrarlayabilir ve daha yüksek zorluk seviyelerinde denemeler yapabilirsiniz.

Eğer FPS oyunlarını seviyor ve modern silahlara, tanklara, savaş araçlarına ilgi duyuyorsanız Call of Duty: Modern Warfare 2'yi bir de tamamen bitirilmiş olan save dosyası ile oynamayı deneyin. Yamayı indirdikten sonra Call of Duty: Modern Warfare 2 kurulum klasörü altındaki player dizinine içerisindeki dosyaları kopyalamanız gerekiyor.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Save Dosyası İndir

Macera ve aksiyon yüklü yapısı ile milyonlara ulaşan Call of Duty: Modern Warfare 2, save dosyası sayesinde oyuncularına tüm içeriklere ücretsiz olarak erişme fırsatı veriyor. save dosyası sayesinde oyuncular oyundaki tüm görevleri tamamlamış gibi özgürce oynayabilecek ve oyunun tadını çıkarabilecekler.