Hitman: Contracts Türkçe Yama

Hitman: Contracts Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,785
  • DOSYA BOYUTU 0.93 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyun Çeviri

Hitman: Contracts'ı Türkçe oynamak ve tüm diyalogları, menüleri kendi dilinizde görmek için OyunÇeviri yamasını indirmeyi unutmayın.

Hitman: Contracts, Hitman serisinin üçüncü oyunu olarak yayınlandı ve oyunda karakterimiz 47'nin hayatındaki pek çok farklı anı yöneterek onun geçmişine dair çok daha fazla şey öğrenebiliyoruz. Hitman 2'nin ardından biraz hayal kırıklığı olsa da Hitman: Contracts da serinin kalitesini aynı şekilde devam ettiriyor. 47'nin gizem dolu hikayesi pek çok farklı noktada farklı kişilerle kesişiyor ve diğer oyunlarda başımıza gelenlere dair göndermeler de oyunda mevcut.

Grafikleri ve sesleri orta düzey diyebileceğimiz oyun elbette günümüz oyunlarını oynayanlar için biraz ham gelecektir. Fakat 47'nin hikayesinin her detayını görmek isteyen oyuncuları grafik ve seslerin durdurabileceğini sanmıyorum.

Fakat oyundaki tüm diyalogları anlamak için Türkçe yamasına sahip olmanız işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Hitman: Contracts için OyunÇeviri ekibinin hazırlamış olduğu Türkçe yaması, tüm diyalog ve menülerin Türkçe olmasına olanak tanıyor. Böylece oyunu oynarken çok daha fazla keyif alabilir ve kendinizi atmosfere kaptırabilirsiniz.

Yamayı indirdikten sonra dosyanın içerisindeki yamayı uygulamalı ve daha sonra Türkçe yamayı üzerine kurmalısınız. Bu adıma dikkat etmeyi unutmamanızı öneriyorum aksi taktirde oyunun çalışması sırasında sorunlar yaşamak mümkün hale geliyor.