Call Of Juarez 2 Bound in Blood Türkçe Yama

Call Of Juarez 2 Bound in Blood Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,580
  • DOSYA BOYUTU 3.43 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyunçeviri

Call Of Juarez 2 Bound in Blood Türkçe Yama ile oyunu Türkçe hale getirebilirsiniz

Call Of Juarez 2 Bound in Blood Türkçe Yama en kaliteli Vahşi Batı oyunları arasında yer alan Call Of Juarez serisinin 2. oyunu için yayınlanmış bir Türkçe dil paketidir.

Gönüllü olarak oyunları Türkçe'leştiren Oyunçeviri ekibi tarafından hazırlanan bu Türkçe yama sayesinde oyunun menüleri, altyazıları ve görev metinleri tamamen Türkçe hale gelmektedir. Call Of Juarez 2 sunduğu açık dünya ile benzerlerinden ayrılan oldukça kaliteli bir FPS oyunuydu. Oyunda 3 kardeşin gizli ve antik bir hazinenin varlıklarını öğrenmeleriyle değişen hayatları konu alınmaktaydı. Call Of Juarez 2 Bound in Blood Türkçe Yama sayesinde oyunun derin senaryosunu daha iyi bir şekilde takip edebileceksiniz. Ayrıca Call Of Juarez 2 Bound in Blood'ın açık dünyasında gerçekleştireceğiniz serbest görevlerin metinlerini de Türkçe olarak okuyabileceksiniz. 

Call Of Juarez 2 Bound in Blood Türkçe Yama'nın kurulumu için oyunun kapalı olması gerekmekte.

Not: Yamayı kurmadan önce C:\Program Files\Call Of Juarez - Bound In Blood\CoJ2 klasöründe (ya da oyunu kurduğunuz klasörde) bulunan DataEn.pak isimli dosyayı yedeklemeniz tavsiye edilir. Herhangi bir uyumsuzluk olduğunda bu dosyayı geri yükleyeerek oyunu ilk haline çevirebilirsiniz. 

Yamayı kurarken yükleme konumu olarak oyunu kurduğunuz klasörü seçmeniz gerekmektedir. Bu klasör eğer varsayılan ayarları kullanarak kurulum yaptıysanız şu şekildedir:

32 Bit işletim sistemlerinde:

C:\Program Files\Ubisoft\Techland\Call of Juarez - Bound in Blood

64 Bit işletim sistemlerinde:

C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Techland\Call of Juarez - Bound in Blood