Cambly

Cambly

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 818
  • DOSYA BOYUTU 17.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cambly Inc.

Anadili İngilizce olan gönüllü öğretmenler ile videolu sohbet ederek, İngilizce'nizi geliştirebilirsiniz.

İngilizce öğrenmek istiyor ancak pratik yapamıyorsanız, Cambly uygulamasıyla anadili İngilizce olan kişilerle sohbet ederek öğrenmenizi hızlandırabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi yabancı diller, tekrar edilmeyince ve pratik yapılmayınca kolayca unutuluyor. Eğer gerçekten öğrenmek istiyorsak, sürekli olarak pratik yapmamız şart ne yazık ki. Ancak bunu gerçekleştirecek birini bulamıyorsanız sizlere Cambly uygulamasından bahsedeceğim. Uygulamada kayıtlı olan ve anadili İngilizce olan öğretmenler, dilinizi geliştirmek için sizi bekliyor olacaklar. Öğretmenler listesinden seçeceğiniz kişiyle videolu sohbet başlatarak, verilen sürede istediğiniz gibi sohbet etme imkanı bulacak ve bu şekilde pratik yapma imkanına kavuşmuş olacaksınız.

Sizin için 7/24 aktif olan öğretmenlerle sohbet ederek konuşma becerilerinizi, telaffuzunuzu daha da geliştirmeniz mümkün. Başka bir ülkeye seyahat planlıyorsanız ya da TOEFL, TESOL, TEFL, TOEIC ve IELTS gibi sınavlarla ilgili sorularınızı da bu öğretmenlere sorarak merakınızı giderebilirsiniz. Hangi meslekten olursanız olun, yeni başlayanlar ve uzmanlar için oldukça yararlı olacağını düşündüğüm Cambly uygulamasını Android işletim sistemli akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.