Candisoft Load!

Candisoft Load!

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 661
  • DOSYA BOYUTU 12.39 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CandiSoft

Rapidshare ve YouTube başta olmak üzere çeşitli sitelerden dosya indirebilmek için bu indirme yöneticisini kullanabilirsiniz.

Candisoft'un hazırladığı Load! programı Rapidshare ve YouTube dahil olmak üzere çeşitli hostlardan dosya ve klasörleri indirmenize imkan tanıyan bir program. Herhangi bir kurulum gerektirmeyen Load!'ın kullanımını flaş diskinizde taşıyarak bile gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamanın arayüzü çok sade bir şekilde düzenlenmiş ve panoya kopyaladığınız linkleri direkt olarak yapıştırma, belgelerden link listesini alma ya da link toplama uygulamasını kullanma şansına sahipsiniz. Aynı zamanda paket isimlerini girme, çıktı klasörünü belirleme, yorum ekleme, şifre belirleme gibi tüm gereken ayarları yaptıktan sonra program dosyaları çıkartma işlemine başlayacaktır.

Her bir dosyanın adını, durumunu, hızını ve kalan zamanını görme imkanı veren program toplu halde yapılan işlemleri de destekliyor. Zamanlanmış görevler, log dosyası tutulması, pano verilerini izleme, linkleri sıralama, arşivleri silme, indirmeler bittikten sonra bilgisayarı kapatma gibi ücretsiz bir programa göre oldukça fazla sayıda ek özellik barındırıyor.

Programın sistem kaynağı tüketimi ortalama düzeylerde ancak başlangıçta alışkın olmayan kullanıcılar herhangi bir yardım seçeneği olmaması nedeniyle sıkıntı yaşayabilirler. Bir süre kullanım deneyiminden sonra dosyalarınızı istediğiniz ayarlar ve özelliklerle indirebilir hale geleceksinizdir.