Car Dashdroid

Car Dashdroid

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 97
  • DOSYA BOYUTU 6.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici nez droid

Car Dashdroid, Google'ın araç içi bilgi ve eğlence sistemi Android Auto'yu tüm araçlara getiriyor.

Car Dashdroid, Google’ın Android işletim sistemli araç içi bilgi ve eğlence sistemi Android Auto’yu tüm araçlara getiren üçüncü parti uygulamalar arasında. Android 4.0.3 ve üzeri tüm telefonlarla uyumlu olan uygulama yoldan gözünüzü ayırmadan kişilerinizle iletişimi sürdürme, müziklerinizi dinleme, yol tarifi almanıza imkan tanıyor ve arayüzü dilediğinizce özelleştirebiliyorsunuz.

Google’ın araçta telefon kullanırken dikkat dağılmasını önlemek amacıyla geliştirdiği güvenli sürüş deneyimi sağlayan Android Auto sisteminin resmi uygulaması bulunuyor ancak bildiğiniz üzere tüm araçlarla uyumlu olmadığından uygulamanın tek başına bir anlamı kalmıyor. Bu noktada karşımıza çıkan üçüncü parti uygulamalar Google’ın gelecek otomobillerdeki tüm araçlarda göreceğimiz Android uyumlu araç içi bilgilendirme sistemini tüm araç sahiplerine getiriyor. Tabii ki Google’ın kendi uygulaması kadar hem arayüz hem de işlevsellik olarak başarılı değil ancak bu sisteme sıcak bakıyorsanız kesinlikle denemelisiniz Car Dashdroid’i.

Özelleştirilebilir 3 ana kaydırma paneli ile bizleri karşılayan uygulama sayesinde klasik olarak kişilerinizden gelen kısa mesajları okuyup yanıtlayabiliyor, çoğu sosyal ağ uygulamalarından gelen mesajları okuyup yanıt verebiliyor, mevcut hava durum raporunu ve sıcaklık bilgisini alabiliyor, müziklerinizi dinleyebiliyor, yol tarifi alabiliyor, WiFi – Bluetooth bağlantılarını açıp kapatabiliyorsunuz. Telefonunuzla yaptığınız tüm işlemleri aracınızda güvenli şekilde yapabiliyorsunuz.

Gece ve gündüz modları sunan uygulama, en çok konuştuğunuz kişiler, sıklıkla kullandığınız uygulamalar ve otomatik mesaj gönderme, özel bir çalma listesi açma gibi eylemler için 40’dan fazla kısayol ayarlamanıza izin veriyor.