Card Data Recovery

Card Data Recovery

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 6,042
  • DOSYA BOYUTU 4.61 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tenorshare

Card Data Recovery ile hafıza kartınızdan silinen dosyaları geri getirebilirsiniz

Card Data Recovery kullanıcılara taşınabilir depolama birimleri olan hafıza kartlarından fotoğraf kurtarma, video kurtarma ve ses dosyası kurtarma imkanı sunan bir hafıza kartından dosya kurtarma programıdır.

Hafıza kartları için tasarlanmış bir silinen dosyaları geri getirme yazılımı olan Card Data Recovery bize hafıza kartlarımızdan çeşitli nedenlerde silinen veya kaybolan dosyaları tespit etme ve kurtarabilme fırsatı veriyor. Telefonlarımızda, dijital fotoğraf makinalarımızda ve diğer taşınabilir cihazlarda kullandığımız hafıza kartlarında kimi zaman dosya yazma hataları oluşabiliyor ve bu kartlar içerisindeki dosyalar kaybolabiliyor. Ayrıca hafıza kartlarından sildiğimiz dosyalar geri dönüşüm kutusu gibi bir konuma gönderilmiyor ve direkt olarak siliniyor. Bu nedenle yanlışlıkla sildiğimiz dosyaları normal yollarla geri döndürmek mümkün olmamakta. Benzer şekilde yazılımsal nedenlerle formatlamak zorunda kaldığımız hafıza kartlarının içerisindeki verileri kurtarmak için de özel bir çözüme ihtiyaç duyuyoruz.

Card Data Recovery size bu tip durumlarda yardımcı olabilecek bir programdır. Progam ses, video ve resim kurtarmanın yanında PDF ve diğer office dökümanlarını da kurtarabilmekte. 300'ün üzerindeki dosya formatı desteği programın büyük bir artı yönü.

Card Data Recovery farklı hafıza kartı tiplerini ve taşınabilir depolama birimlerini destekliyor. SD, CF, Memomry Stick, Memomry Stick Duo, USB bellekler bu taşınabilir depolama araçlarından bazılarıdır.