Cardiogram

Cardiogram

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 40
  • DOSYA BOYUTU 46.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cardiogram, Inc.

Cardiogram, Apple Watch ve iPhone kullanıcıları için kalp atış hızı ölçme, uyku takip ve sağlık uygulaması.

Cardiogram, Apple Watch ve iPhone kullanıcıları için kalp atışı hızı ölçme, uyku takip ve sağlık uygulaması. Apple Watch’un dahili kalp atışı hızını ölçen sensörlerini kullanarak uyku durumunuzu, stres seviyenizi ve genel sağlık durumunuzu izleyerek raporluyor, grafiksel olarak karşınıza çıkarıyor.

Native yani Apple Watch için ayrı arayüz sunan kalp atış hızı ölçme uygulaması Cardiogram, sağlık uygulamasıyla entegre çalışıyor. Apple Watch’unuzla gerçekleştirdiğiniz bir antrenman otomatik olarak buraya kaydediliyor. Sadece gün içinde yaptığınız egzersizler değil; günü ne kadar stresli geçirdiğiniz, diyet programınıza uyup uymadığınız, o gün sağlıklı bir uyku geçirip geçirmediğinizi kısacası sağlığınıza ilişkin tüm bilgileri timeline üzerinden gösteriyor uygulama. Daha da güzel yanı; sağlık verilerinizi hızlıca doktorunuzla paylaşabiliyorsunuz.

Uyku düzenini Apple Watch’dan takip etmek isteyenlerin kesinlikle indirip denemesi gerektiğini düşündüğüm, Apple Watch’a özel komplikasyonlar sunmasıyla ayrıca beğendiğim Cardiogram’ın tek eksi yanı Türkçe dil desteği sunmaması.