Cartoon Generator

Cartoon Generator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 21,642
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WGY Studio

Cartoon Generator, fotoğraflarınıza tek tıklamayla farklı çizgi film efektleri kazandıran başarılı bir grafik düzenleme programıdır.

Not: Program kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif programlar için grafik yazılımları kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Cartoon Generator, sabit diskiniz üzerinde yer alan fotoğraflarınıza tek bir tıklamayla çizgi film efektleri eklemenize olanak sağlayan kolay kullanımlı bir fotoğraf düzenleme programıdır.

Farklı 19 adet filtreyi içerisinde barındıran program, fotoğraflarınıza çizgi filmlerden fırlamış gibi bir izlenim kazandırabilmeniz için gerçekten başarılı bir çözüm sunmaktadır.

Arayüzü oldukça şık ve sade olarak tasarlanmış olan programın kullanımı da oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken kaynak dosyayı yani resmi seçmek ve ardından karşınıza çıkan farklı filtreler uygulanmış resimlerden en beğendiklerinizi seçerek bilgisayarınıza kaydetmektir.

Kendi fotoğraflarınıza veya arkadaşlarınızın fotoğraflarına çizgi film görünümü verebileceğiniz Cartoon Generator'ı mutlaka denemenizi öneririm.