Castlevania: Lords of Shadow Türkçe Yama

Castlevania: Lords of Shadow Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,358
  • DOSYA BOYUTU 180.21 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyun Çeviri

Castlevania: Lords of Shadow Türkçe yaması sayesinde oyunun tüm diyaloglarına Türkçe olarak ulaşabilirsiniz.

Castlevania serisi, özellikle konsol dünyasında çok uzun zamandır varlığını sürdüren oyun serilerinden bir tanesi ve Belmont ailesi ile gecenin varlıkları arasındaki mücadeleyi konu alıyor. Her oyunda bu hikayenin farklı bir bölümünü yaşama imkanına sahip oluyoruz ve böylece gecenin tüm heyecanına dahil olabiliyoruz. Castlevania: Lords of Shadow ise serinin başlangıcına kadar geri dönüyor ve iki tarafın mücadelesinin nasıl başladığına dair fikir edinmemizi sağlıyor.

Her ne kadar konsol versiyonundan oldukça uzun bir süre sonra yayına girmiş olsa da, oyunun PC versiyonu da oldukça kaliteli bir şekilde bu mücadeleyi bilgisayarlarımıza taşımayı başardı. Ancak oyunun derin hikayesinin İngilizce olarak tamamen kavranması zaman zaman zorlayıcı olabiliyor. Grafik ve ses öğelerinin hikayeye katkısını da göz önüne alınca, oyunun diyaloglarının Türkçe olması gerekliliği de böylece ortaya çıkıyor.

OyunÇeviri ekibinin hazırladığı Castlevania: Lords of Shadow Türkçe yaması sayesinde oyunun hem menülerini hem de diyaloglarını kendi dilinizde oynama imkanına sahip olabilirsiniz. Yamayı kurmak için tek yapmanız gereken indirdiğiniz dosyanın içerisinden çıkacak olan kurulum dosyasını çalıştırmak. Eğer oyunu ana dizini haricinde bir yere kurduysanız bu dizini belirtmeyi unutmayın.