Catalyst General Controller

Catalyst General Controller

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 517
  • DOSYA BOYUTU 30.23 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lee Heeju

Bilgisayarınızın bağlantı noktalarını ve cihazlarını kontrol edebilmek ve ek görevler atamak için bu programı kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınızdaki kontrol noktalarını yönetebilmek ve taktığınız cihazlara özel komutlar gönderebilmek için kullanabileceğiniz uygulamalardan bir tanesi Catalyst General Controller programı ve hem ücretsiz olması hem de açık kaynak kodlu olması sayesinde herkesin indirip kullanabileceği bir uygulama.

Desteklenen bağlantı noktaları arasında hem TCP ve UDP internet protokolleri yer alıyor hem de seri portlar, joystick portu, klavye, kamera ve diğer portlar yer alıyor. Temel olarak elektronik projelerinde kullanılması amaçlanan uygulama sayesinde seri iletişimin yaygın olduğu ancak geliştirilmiş görevlerin de istendiği durumlarda webde gezmek, müzik dinlemek, uygulama açmak ve klavyeden özel komutlar gönderebilmek için kullanılabiliyor.

Arayüz olarak sade ve temiz hazırlanmış olan program, bir yandan cihazlarınızı ve bağlantılarınızı yönetirken bir yandan da ek görevleri kolayca tamamlamanızı sağlıyor. İçerisinde kendi ait bir web tarayıcı ekranı da barındıran uygulamayı kolayca kullanabilirsiniz.