CD-DVD Icon Repair

CD-DVD Icon Repair

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11,270
  • DOSYA BOYUTU 0.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Petrichorsoft

Bilgisayarınızda CD ve DVD sürücüleriniz ortadan kaybolduysa geri getirmek için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

CD-DVD Icon Repair programı bilgisayarınızda bulunan CD ve DVD sürücülerin ikonları kaybolduysa ve Windows'a sürücülerinizi tanıtmakta sıkıntı yaşıyorsanız kullanabileceğiniz ücretsiz programlardan bir tanesi. Özellikle donanımlarda yaşanabilecek sorunlar ve virüs saldırıları neticesinde gerçekleşebilen bu durum zaman zaman can sıkıcı olabiliyor.

Bilhassa DVD sürücünüz çalışır halde olmasına rağmen bu sorunun yaşanması kullanıcıların elini ayağını kitleyebiliyor. Bu sorun neticesinde yeniden Windows kurmak istemiyor ve donanımlarınızı da takıp çıkarmak istemiyorsanız CD-DVD Icon Repair programına göz atabilirsiniz.

Programı kullanırken tek yapmanız gereken arayüzde yer alan "Repair" butonuna basmak ve bilgisayarınızı yeniden başlatmak. İşlemi yapmadan önce cihazınızın firmware'ını da güncellemeniz daha etkili olacaktır.

Ayrıca CD ve DVD sürücülerin Autorun bilgilerini de sıfırlayan program, böylece sürücüde bir virüs mevcutsa bunun daha fazla yayılmasına engel oluyor. Kullanımı kolay ve çok basit bir arayüze sahip olan programı güvenle kullanabilirsiniz.