Checkpoint Champion

Checkpoint Champion

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 627
  • DOSYA BOYUTU 45.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Protostar

Checkpoint Champion, internete ihtiyaç duymadan oynayabileceğiniz eğlence dozu yüksek minik araba yarışı oyunu.

Checkpoint Champion, minik arabalarla yarıştığımız daha doğrusu sürüş yeteneğimizi sınayan zorlu görevleri tamamlamaya çalıştığımız bir oyun. Retro görselleriyle bizleri eski dönemlere götüren oyunda minik arabaları tepe kamera açısından kontrol ediyoruz. Bu açıdan drift yapmanın zorluğunu ise oynamadan bilemezsiniz.

Bilgisayar / tabletinizde oyunlara ayıracak fazla yeriniz yoksa görseller de sizin için oynanıştan sonra geliyorsa minik arabalarla drift yapma, yarışma deneyimi yaşatan Checkpoint Champion oyununa bir göz atmalısınız.

Kumlu, çimli, çamurlu, sulu pistlerde minik arabalarla tamamlamamız gereken 48 görev bulunuyor. Tabii ki ilk etapta arabamızı nasıl süreceğimiz, yolda nelere dikkat edeceğimiz öğretiliyor. Kısa süren ve kolaylıkla tamamladığımız öğrenme sürecinin ardından asıl oyuna geçiyoruz. Zorlu pistlerde hemen geçilemeyecek görevlerle baş başa kalıyoruz. Görevler farklılıklar içerdiğinden hepsini başladığımız arabayla biteremiyoruz. Bu noktada geçemediğiniz bir bölüm karşınıza çıkarsa bilin ki garaja uğrayıp yeni bir araba almanızın vakit gelmiş demektir. Arabanızı değiştirmek için görevlerde kazandığınız altınları kullanabiliyorsunuz veya gerçek parayla satın alım yapmanız gerekiyor.

Online olarak günlük etkinliklere katılabildiğiniz veya internete bağlanmadan görevleri tamamlayarak ilerlediğiniz kolay kontrol sistemine sahip olmasına rağmen oynanışı zevkli sıkmayan bir yarış oyunu diyebileceğim Checkpoint Champion, evrensel oyun niteliğinde olduğundan Windows Phone telefona sahipseniz tek indirmeyle bilgisayarınıza da indirmiş oluyorsunuz.