Chill

Chill

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 284
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Chill

Sosyal medya devriminin ikinci ilginç projesi Chill, video paylaşım ve listeleme servislerinden en ilginç olanı.

NOT: Chill servisi yayından kaldırılmıştır.

Sosyal medya uygulamalarının ve ağlarının gitgide artmasıyla ve popüler hale gelmesiyle bu mecralarda üretilen ve paylaşılan bilgilerin bir şekilde yönetilmesine yönelik ihtiyaç iyice göz ardı edilemez hale geldi. Pinterest'in video versiyonu diyebileceğimiz Chill, video paylaşımlarımızın yönetim ve paylaşım eksikliğine biraz da olsa fayda sağlamak için üretilmiş bir web uygulaması. Gerçekleştirdiği temel fonksiyon, internet üzerinde gördüğünüz ilginizi çeken videoları panonuza iğnelemek ve diğerleri ile paylaşmak.

Ayrıca herhangi bir pano adedi sınırlaması bulunmadığından dolayı çeşitli kategorilendirmelere giderek derli toplu bir içerik paylaşımı elde edebilirsiniz. Chill, bir grup arkadaşın güzel ve yararlı bir proje yapmak istemesiyle ortaya çıkmış son zamanların en ilginç ikinci web uygulamaların birisi. Facebook hesabınız ile giriş yapmanız yeterli. kendinize ait profil sayfanızda sosyal video paylaşımlarınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

Chill, Pinterest Alternatifleri içersinde yer alır. Blog yazımızdan Pinterest Alternatifi Olan 11 Popüler Sosyal Paylaşım Servisi inceleyebilirsiniz.