Chinwa's Backup

Chinwa's Backup

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 65
  • DOSYA BOYUTU 0.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Chinwa Studio

Chinwa's Backup programı ile bilgisayarınızda yer alan önemli belge ve dosyaları kolayca yedekleyebiliyorsunuz.

Chinwa's Backup programı, bilgisayarınızda bulunan dosyaların yedeklerini en kolay şekilde alabilmeniz için hazırlanmış ücretsiz ve hızlı programlardan bir tanesi. Programın işlevlerini kullanarak herhangi bir sistem çökmesi durumunda tüm verilerinizi kaybetmenin önüne geçebilir ve böylece önemli belgelerinizi, dosyalarınızı koruyabilirsiniz.

Tüm seçeneklerin ana ekranda yer alması ve oldukça sade olması nedeniyle daha önce yedek alma işlemi yapmamış kullanıcılar bile hiç zorlanmadan dosyalarını yedekleyeceklerdir. Uygulamayı kullanırken tek yapmanız gereken yedeklenecek dosyayı seçmek ve daha sonra yedeğin alınacağı dizini belirlemek. Dosya ve klasör yaratabilme imkanı sunması sayesinde yedeklerinizi otomatik olarak farklı klasörler altına alabilirsiniz.

Operasyon için gereken tüm bilgileri girdikten sonra geriye bir tek "Backup" butonuna tıklamak kalıyor ve yedekleme süreci dosyalarınızın büyüklüğü ve adedine göre kısa veya uzun sürebiliyor. Aynı zamanda, verilerinizi kaybetme gibi durumlarla karşılaşırsanız, Chinwa's Backup'ı kullanarak yedekleri direkt olarak eski orijinal dosyaların olduğu yere alabiliyorsunuz.

Tüm bu özellikleri onu güzel bir dosya yedekleme aracı haline getiriyor ancak herhangi bir otomatik veya zamanlanmış yedeklemeye olanak tanımaması nedeniyle tüm işlemleri ve ayarları her defasında kendiniz yapmanız gerekiyor.