Chippy

Chippy

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 15
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GLITCHE.RS

Chippy iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, stresli bir zaman yönetim uygulaması.

Chippy, beceri oyunları oynamaktan keyif alan iPhone ve iPad sahiplerine hitap eden eğlenceli bir oyun. Fast food restoranını işlettiğimiz oyunda müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeye ve restoranımızdan memnuniyet içerisinde ayrılmalarını sağlamaya çalışıyoruz.

Oyundaki temel görevimiz kızartma yapmak. Kulağa basit gibi gelse de aynı anda birden fazla müşteriye hizmet vermeye çalıştığımız için bu basit görev bile tam anlamıyla bir kaosa dönüşebiliyor. Dolayısıyla hangi işe ne kadar vakit ayıracağımızı iyi bir şekilde ayarlamalı ve planımıza sadık kalmalıyız.

Chippy'nin temel konumlandırması zaman yönetim oyunu olduğu yönünde. El becerileri de çok önemli bir yere sahip fakat asıl işin sırrı zamanı verimli bir şekilde kullanabilmekte saklı.

Oyundaki grafikler çok gelişmiş değil fakat oyuna enteresan bir hava katıyorlar. Çizgi filmlerden fırlamış gibi görünen çizimler kalite hissine negatif bir etkide bulunmuyorlar. Oyunda 40 adet bölüm var ve bölümleri geçtikçe yeni yiyecekler açılıyor. Uygulama içi satın alma ve reklama sahip olmaması Chippy'nin en iyi özelliklerinden bir tanesi. Restoran işletme türündeki oyunlardan hoşlanıyorsanız Chippy'yi denemenizi tavsiye ediyorum.