True Skate

True Skate

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 18,791
  • DOSYA BOYUTU 27.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici True Axis

True Skate hem ücretsiz olarak sunulan hem de Tony Hawk's Pro Skater'a benzer özellikleriyle dikkat çeken bir kaykay oyunudur.

True Skate daha önce iOS versiyonunu incelediğimiz ve gerçekten çok keyif aldığımız bir kaykay oyunu. Android versiyonu da aynı keyfi vermekten geri kalmıyor. Oldukça eğlenceli bir yapıya sahip olan True Skate'de kaykay rampalarında yeteneklerimizi sergileyerek puanlar toplamaya çalışıyoruz.

Oyunun ilk birkaç bölümü tanıtım havasında geçiyor. Kolaydan zora sıralanmış hareketleri teker teker yapıp bitirdikten sonra serbest moda geçiş yapıyoruz. Serbest modda dilediğimiz gibi davranmakta özgürüz. Rampaları, korkulukları ve duvarları kullanarak etkileyici hareketler yapabiliyoruz. Ne kadar komplike hareketler yaparsak o kadar fazla puan alıyoruz.

True Skate'de birkaç farklı kamera açısı mevcut fakat hemen hemen hepsi aynı. En iyi uzaktan gösteren açı çünkü oyun üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmamıza imkan sağlıyor. Gelişmiş dokunmatik kontroller oyundan alınan keyfi artıran faktörler arasında yer alıyor. Buna ek olarak başarılı bir şekilde tasarlanmış bölümler oyun esnasında eğlence miktarını katlıyor.

Daha önce Tony Hawk's Pro Skater oynadıysanız ve benzer bir oyun arayışındaysanız True Skate denemeniz gereken oyunlar arasında yer alıyor.