ChrisPC Free Ads Blocker

ChrisPC Free Ads Blocker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 721
  • DOSYA BOYUTU 2.02 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Chris P.C. srl

ChrisPC Free Ads Blocker ile internet sitelerindeki istenmeyen reklamları engelleyebilirsiniz

ChrisPC Free Ads Blocker kullanıcılara reklam engelleme konusunda yardımcı olan ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir yazılımdır.

Günlük internet kullanımımızda haberleri takip ederken, alışveriş yaparken veya farklı içeriklere sahip internet sitelerinde gezinti yaparken birçok farklı reklam ile karşılaşmaktayız. Bu reklamlardan bazıları gerçekten sinir bozucu olabilmekte. Tarayıcımızda gezinti yaparken takip ettiğimiz içeriğin önüne kendini çıkaran reklamlar veya sayfanın herhangi bir yerine tıkladığımızda kendiliğinden yeni bir sayfa açan reklamlar kullanıcıların internet gezinti keyfini baltalamaktadır. İşte bu gibi durumlarda ChrisPC Free Ads Blocker kullanarak bu sinir bozucu reklamlardan kurtulabilirsiniz.

ChrisPC Free Ads Blocker bize tek tıklamayla reklamları engelleme imkanı sunuyor. Kolayca kullanılabilen bir program olan ChrisPC Free Ads Blocker sayesinde ileri seviye bilgisayar bilgisine ihtiyaç duymadan reklamları engelleyebiliyoruz. Program bize reklam engelleme seçeneklerini kişiselleştirebilme imkanı da sunmakta. Eğer sadece belli tarayıcılar için reklamları engellemek istiyorsanız ChrisPC Free Ads Blocker size reklam engellemesini yapacağınız tarayıcıları seçme imkanı sunuyor. Bu yolla Chrome üzerinde reklam engelleyebilirken Internet Explorer üzerinde reklamlara izin verebilirsiniz.

Programın bir diğer kullanışlı yönü belli dillerdeki reklamları engellememize izin vermesidir. Programı Windows ile birlikte başlayacak şekilde ayarlayarak her seferinde yeniden başlatma derdinden kurtulabiliyorsunuz.