Chromium Updater

Chromium Updater

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,491
  • DOSYA BOYUTU 2.48 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Muhammer Ayes

Chromium web tarayıcısını otomatik olarak güncellemek ve verilerinizi yedeklemek için bu programı kullanabilirsiniz.

Chromium Updater program bilgisayarınıza Chromium web tarayıcısını kurmanın yanında tarayıcının güncellemelerini de kolayca takip etmenizi ve otomatik olarak yüklemenizi sağlayan ufak bir program. Chromium bildiğiniz gibi açık kaynak kodlu bir yazılım projesi ancak her zaman son derlenmiş sürümlere kolayca ulaşmak mümkün olmayabiliyor. Saf Chromium deneyimini yaşarken bir yandan da uğraşmamak için bu küçük program ideal görünüyor.

Arkaplanda çalışan güncelleme uygulaması düzenli olarak yeni bir sürüm olup olmadığını kontrol ediyor ve bu sürümü otomatik olarak yükleyebiliyor. Dilerseniz kullanıcı bilgilerini de yedekleyebilmesi sayesinde kurulum sırasındaki herhangi bir hataya karşı güvende olacaksınız.

Diğer Chromium tabanlı web tarayıcıların üreticilerine göre içlerinde ek yazılımlar barındırmaları ve veri paylaşmaları kullanıcıların hoşuna gitmemektedir ve bundan kurtulmanın tek yolu hiç bir şekilde üreticilerle alakası olmayan gönüllü proje Chromium programını kullanmaktan geçmektedir.