Chutzpah

Chutzpah

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 614
  • DOSYA BOYUTU 7.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Matthew Manela

Chutzpah, JavaScript ünite testini web sitenize entegre etmenize yardımcı olan bir açık kaynaklı JavaScript ünitesi test etme programıdır.

Chutzpah, JavaScript ünite testini web sitenize entegre etmenize yardımcı olan bir açık kaynaklı JavaScript ünitesi test etme programıdır.

Bu yazılım, JavaScript ünite testlerini hem komut satırından hem de Visual Studio içinden çalıştırmanıza olanak verir. Aynı zamanda TeamCity sürekli entegrasyon sunucusunda çalışmayı destekler. Çalıştırılabilir dosyayı indirin ve http://chutpah.codeplex.com üzerinden Chutzpah için kaynak kodu alın.

Chutzpah Visual Studio uzantısını Visual Studio 2010/2012 uzantı yöneticisi aracılığıyla kurabilirsiniz.

Chutzpah ne yapar?

Chutzpah, bir Visual Studio 2012 Ünite Test Kaşifi uyarlayanı olarak çalışabilir. Visual Studio 2012 içine,  Chutzpah yazılımının entegre olabileceği genişletilebilir test kaşifi eklendi.

Visual Studio uzantısı olarak, Chutzpah, JavaScript testlerini IDE’den ayrılmadan çalıştırmanızı sağlar. Chutzpah, testleri doğrudan kaynak dosyadan çalıştırmak için içerik menü seçeneği ekler.Test sonuçlarını hem Hata Listesi’ne hem de Output penceresine yazar.

Komut satırı yardımcı programı olarak Chutzpah, test sonuçlarını yapının içine kolayca entegre etmenizi sağlar. Aynı zamanda TeamCity sürekli entegrasyon sunucusunda çalışmayı desteklediği için her yapının üzerinde ayrıntılı test çıkışlarını alırsınız.