Çılgın Tarla 3

Çılgın Tarla 3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 25,729
  • DOSYA BOYUTU 0.42 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Alawar

Dünyanın birçok farklı bölgesinde bulunan ve farklı iklim özellikleri taşıyan çiftliklerde çiftçi olmaya hazır mısınız?

Dünyanın birçok farklı bölgesinde bulunan ve farklı iklim özellikleri taşıyan çiftliklerde çiftçi olmaya hazır mısınız? Zaman geçirmek için mükemmelin ötesinde bir yapım olan Çılgın Tarla 3 ile çiftlik oyunlarına farklı bir göz ile bakmaya başlayacaksınız. Her şeyden ötesi bilgisayarınızda size özel bir profil ile oynayabileceğiniz Çılgın Tarla 3 ile hayalinizdeki dünyanızı kurabilecek ve dilediğiniz gibi yönetebileceksiniz.

Oyunun bünyesinde bulunan dünya çapında beş farklı çiftlik bulunuyor. Bu çiftliklerin her biri farklı iklim özellikleri taşıyor olabilir, bunlardan bir kaçına örnek verecek olursak; Soğuk iklim içeren çiftliğimizde penguenler bulunuyor ve soğuk iklimde yaşayan diğer türden hayvanlar, sıcak iklimde ise bildiğimiz sıradan çiftlik hayvanları ve diğer çiftliklerde çeşitli iklim farklılığı gösteriyor.

Oyunda farklı iklimler yaşayan çiftliklerin olmasının bize ne gibi bir faydası olacak diye düşünecek olursak; Bunun en basit örneği sürekli farklı atmosfer ve farklı çevre unsurları görecek olmamız. Oyunda farklı şeyler görmek bizleri de oyunun farklı bölümlerini oynamaya ister istemez teşvik edecektir.

Çılgın Tarlı 3’te ilerleyebileceğiniz birbirinden eğlenceli 95 seviye bulunuyor, ilk seviyeden başlayıp seviyenizi en son 95’e kadar yükseltebilirsiniz. Bunun yanı sıra oyunda 30 farklı çiftlik hayvanı bulunuyor. Çılgın Tarla diye boşa demiyoruz hayvanlarınız ara sıra çılgın davranışlar sergileyecektir, bunlara alışsanız iyi olur.