Citrio

Citrio

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,232
  • DOSYA BOYUTU 57.81 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Catalina Group Ltd

Citrio web tarayıcısı sayesinde internet sitelerini olabildiğince hızlı ve etkili bir şekilde gezebiliyorsunuz.

Citrio programı, bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz alternatif web tarayıcıları arasında yer alıyor ve browser dünyasına oldukça sıkı bir giriş yaptığını söyleyebilirim. Programın üreticisinin de belirttiği üzere çok sade bir arayüzü var ve bu arayüzün olabildiğince hızlı bir şekilde açılması sayesinde özellikle tarayıcı açılış zamanlarından şikayetçi olanların memnun olacaklarını düşünüyorum.

Son zamanlarda popüler web tarayıcılarının maalesef biraz ağır kaldıkları ve kullanıcıların bilgisayarlarını zorladıkları bir gerçek. Bu sorunun üstesinden gelen Citrio internet tarayıcısı, aynı zamanda kullanıcı gizliliğine de değer veriyor. Kullanıcıların herhangi bir şekilde kişisel verilerini toplamayan program, malware ve phishing gibi saldırı türlerine karşı da dirençli ve içerisinde kendi koruma araçlarını barındırıyor.

Web tarayıcısı eklentileri konusunda da destek sunan ve hızlı çalışan eklentilere sahip olan Citrio, böylece özel ihtiyaçlara yönelik olarak kişiselleştirilebiliyor.

Citrio'nun en çok beğeneceğiniz özelliğine sıra geldi. Kendi içerisinde yetenekli bir indirme yöneticisine sahip olan program, aynı zamanda torrent dosyalarını da indirebiliyor ve böylece bu iş için ek bir program kullanmanıza gerek bırakmıyor. Bilhassa sıklıkla uTorrent ve türevlerini kullananların artık bu zorunluluktan kurtulmalarını sağlayacaktır.

Citrio tüm bu özelliklerinin yanında video indirmenize yardımcı olacak bir video indirme aracı ve aynı zamanda akıllı proxy widgetı araçlarına da sahip. Herhangi bir kullanıcının ihtiyaç duyabileceği neredeyse herşeye sahip olan uygulamanın en sevilen web browserlar arasına gireceğine hiç şüphem yok.