City Traffic Light Simulator

City Traffic Light Simulator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 560
  • DOSYA BOYUTU 22.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Skippy Apps

City Traffic Light Simulator, trafiğin her geçen saniye arttığı şehir meydanında düzeni sağlamanız gereken bir simülasyon oyunu.

City Traffic Light Simulator, yoğun şehir meydanında trafiği yönetme zorluğu yaşatan bir simülasyon oyunu. Hem alt hem de üst geçitte trafik akışını olabildiğince fazla uzun süre sağlamaya çalıştığınız oyun görsel anlamda günümüz oyunlarının oldukça gerisinde kalmasında rağmen eğlendirmeyi başarıyor.

Klasiklerden uzaklaşmak isteyenlerin tercih edeceğini düşündüğüm trafik yönetme oyununda arabaların vızır vızır aktığı yolda trafik akışını sağlamak tek amacımız. Alt ve üst geçidi aynı anda yönetebilmek ilk başlarda oldukça kolay. Çünkü çok az sayıda araba gelip geçiyor. Süre ilerledikçe trafik yoğunluğu da artıyor ve bir noktadan sonra trafik sinyal lambalarını yönetmek son derece zorlaşıyor.

Oyunda başarılı olabilmenin yolu hızlı düşünmek ve odaklanmak. Yeterince hızlı karar verirseniz ve de dikkatli olursanız trafik ne kadar yoğun olursa olsun akışı zorlanmadan sağlayabiliyorsunuz. Lakin panik yaparsanız bunun tam tersi oluyor; 5 dakikadan sonra duraksamalar sonrasında da zincirleme kazalar meydana geliyor. Araçları fazla bekletmeye de gelmiyor.

Trafik akışını ne kadar uzun süre sağlarsanız kazandığınız puan da o kadar fazla oluyor. Oyun esnasında kaç puan kazandığınızı gerçek zamanlı göremiyorsunuz lakin sürenin işlediğini sağ üst köşeden takip edebiliyorsunuz. Tabii ki ilerleyebilmek için dikkatinizi bu noktaya değil; tamamen yola vermeniz gerekiyor. Trafiği başarılı şekilde yönetmenin ödülü ise en iyiler listesine girmek.