Classic TD - Tower Defense

Classic TD - Tower Defense

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 272
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Galaxy Holder

Classic TD - Tower Defense klasik eğlenceyi Android cihazlarınıza taşımaktadır

Classic TD - Tower Defense klasik kule savunma oyunu türündeki eğlenceyi ücretsiz olarak kullanıcılara sunan bir Android oyunudur.

Kule savunma oyunları ilk olarak 2002 yılında çıkan Blizzard'ın klasik gerçek zamanlı strateji oyunu Warcraft 3'ün bir modu olarak ortaya çıkmıştı. Üzerinize akın akın gelen düşmanlara karşı haritanın belli yerlerine farklı özelliklere sahip savunma kulleri dikerek düşmanların hedeflerine ulaşmalarını engellediğimiz bu mod kısa sürede bir hayli ilgi çekmişti ve oldukça popüler olmuştu.

Aradan yıllar geçti ve akıllı telefonlar ve mobil cihazlar geliştikçe bu cihazların oyun oynatma kabiliyetleri de gelişti. İşte Classic TD - Tower Defense zamanında bilgisayarlarımızda oynadığımız klasik kule savunma oyunlarını bu şekilde mobil cihazlarımıza taşıyan ücretsiz bir oyundur.

Oyunun hikayesi cehennemin derinliklerinde alevlenen cehennem ateşine dayanıyor. Bu ateşten saklanmak mümkün değildir ve bu ateş düşmanlarımızın nefretiyle beslenmektedir. Düşmanlarımız bu ateşi kullanarak yollarına çıkan herşeyi yakma amacındadır. Bizim üzerimize gönderilen bir ordu da bu ateşi kullanarak bize saldırmak üzeredir.

Yapmamız gereken bu saldırıya karşı dik durmak ve topraklarımızı korumaktır. Kullanabileceğimiz birçok farklı tipteki savunma kulesini düşmanımızın ateşini söndürmek içni kullanabilmekteyiz. Fakat bu kulelerin hangilerini nasıl kullanacağımız galibiyet ile yenilgi arasındaki çizgiyi belirleyecektir. Bu nedenle kulelerimizi stratejik bir şekilde yerleştirmeliyiz.

Classic TD - Tower Defense'de farklı kuleler dikebilmenin yanında bu kuleleri geliştirebiliyoruz ve düşmanlara karşı daha etkili saldırmalarını sağlayabiliyoruz. Ayrıca oyunun hızını arttırabilir veya direkt olarak bir sonraki düşman akınını çağıırabiliriz. Eğer kule savunma oyunlarından hoşlanıyorsanız Classic TD - Tower Defense'yi denemek isteyebilirsiniz.