CLASSICAL GUITAR TUNER

CLASSICAL GUITAR TUNER

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,485
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WB Development Team

CLASSICAL GUITAR TUNER ile gitarınızı kolayca akort edebilirsiniz

CLASSICAL GUITAR TUNER telefonunuzda kullanabileceğiniz ve sürekli yanınızda taşıyabileceğiniz bir gitar akort uygulamasıdır.

Klasik gitarınızı akort etmek kimi zaman çok güç olabilmektedir. Farklı enstrumanlarla birlikte gitar çalarken de akort etmek bir ihtiyaç haline dönüşür. Eğer bulunduğunuz ortamda hafif bir gürültü varsa mikrofon yolu ile akort eden uygulamalar çok sağlıklı çalışmayabilmektedir. İşte CLASSICAL GUITAR TUNER tam bu noktada işinize yarayacak kullanışlı bir uygulama olmaktadır.

CLASSICAL GUITAR TUNER klasik gitarın her teli için ayrı bir ses dosyasına sahiptir ve seçeceğiniz tel için ilgili sesi mobil cihazınızın hoparlörlerinden duyurmaktadır. Böylece mikrofon yoluyla ses algılamaya ihtiyaç duymadan, duyduğunuz ses aracılığıyla gitar akort edebilirsiniz. Uygulama seçeceğiniz tek bir telin ses dosyasını çalmanın yanında bütün tellerin seslerini sırası ile otomatik olarak oynatabilmektedir. Stop tuşu ile çalan sesi durdurabilirsiniz.

CLASSICAL GUITAR TUNER basit ve sade bir arayüzü olan, ihtiyacı kolay bir şekilde karşılayan kafanızı yormayacak bir gitar akort uygulamasıdır.