Claws Mail

Claws Mail

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 41
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Claws Mail

Claws Mail e-postalarınızı ve RSS yayın akışlarınızı takip edebileceğiniz ücretsiz bir e-posta istemcisidir.

Claws Mail, açık kaynak kodlu GTK+ kullanıcı arayüzü üzerine inşaa edilmiş, esnek yapılandırılabilir ayarlara sahip bir e-posta istemcisi ve RSS okuyucusudur.

Daha önce farklı e-posta istemcilerini kullanmış olan herhangi bir seviyede bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatça kullanılabilecek olan yazılım; şık, sade ve kolay kullanımlı arayüzü ile dikkat çekiyor.

Program üzerinde yer alan neredeyse tüm komutlara klavye kısayolları sayesinde kolayca ulaşılabilmektedir. Mesajlara hızlı erişim ve veri güvenliği özellikleri standartlara uygun olarak yönetilmektedir.

Neredeyse kullanılmakta olan tüm e-posta istemcileri içerisinde yer alan bilgilerinizi dışa aktardıktan sonra Claws Mail ile kolayca tekrar içeri aktararak, e-posta istemcinizi değiştirebilir ve yolunuza isterseniz kaldığınız yerden Claws Mail ile devam edebilirsiniz.

Ayrıca Claws Mail içerisinde RSS okuyucu, takvim ve daha birçok ektra fonksiyonu barındırmaktadır. Ayrıca kullanabileceğiniz daha farklı eklentiler de bulunmaktadır.

Eğer bir e-posta istemicisi arıyorsanız veya halihazırda kullanmakta olduğunuz e-posta istemcisini değiştirmek istiyorsanız Claws Mail'ı deneyebilirsiniz.