Codecademy

Codecademy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,935
  • DOSYA BOYUTU 4.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Codecademy

iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak programlama dillerine giriş yapmak isterseniz bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Codecademy uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir eğitim uygulaması ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Aslında Codecademy uzun yıllardır bir web hizmeti olarak varlığını sürdürüyor ve insanların programlama öğrenebilmeleri için gerekenleri sunuyor. Şimdi ise mobil uygulamaları ile karşımıza çıkmış durumda ve böylece evde, işte, dışarıda her yerde iOS cihazınızdan programlama dillerini öğrenmeye devam edebilirsiniz.

Uygulama oldukça basit ve anlaşılır bir tasarıma sahip ve dersler de aynı şekilde düzenlenmiş. Hiç bir satır kod bilmeyen kullanıcılar bile ona göre ayarlanmış dersler sayesinde bir saatte programlamadan anlar hale gelebiliyorlar ve böylece programlama dillerinin temellerini elde edebiliyorlar.

Daha önceki derslerde öğrendiklerinizi zaman geçtikçe yeniden tekrar etmeniz için ufak alıştırmalar ve testler de karşınıza çıkaran Codecademy iOS uygulaması, böylece öğrendiğiniz bilgileri unutmanıza engel oluyor. Eğer bilgisayar dünyasını biraz daha geniş yönüyle anlamak istiyorsanız uygulamayı denemenizi öneriyorum.