CoffeeCup The HTML Editor

CoffeeCup The HTML Editor

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 9,189
  • DOSYA BOYUTU 40.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CoffeeCup Software

CoffeCup The HTML Editor kullanışlı bir tasarım ve kodlama programıdır. Program diğer web uygulamalarına göre daha basit ve kullanımı kolaydır.

Söz konusu web tasarım ve kodlama olduğu zaman herkes kaliteli işler yapmak ister. CoffeeCup The HTML Editor tasarım ve kodlama konusunda size yardımcı olabilecek özellikleri ve seçenekleri içeren kullanışlı bir programdır.

Başlangıçtaki hızlı menüsü sayesinde web sitenizin adını, arkaplan rengini, yazı tipini, yazı rengini, yazılacağı dili seçip işe başlayabilirsiniz. Program içerisinde hazır menüler ve arkaplanlar bulunmaktadır. Dilerseniz bunları kullanabilir veya sıfırdan kendiniz birşeyler yaratabilirsiniz. CoffeeCup The HTML Editor kodlama konusunda da kullanıcılara  kolaylıklar sağlarken PHP, ASP, HTML, CSS dillerinin tamamına destek vermektedir. Ayrıca programın içerisinde kodlamaya yeni başlayanlar için kod tamamlama özelliği de mevcuttur.

Programın özellikleri bununla sınırlı kalmıyor. Hazırladığınız web sitesini, tüm tarayıcılarda deneyebilir, çift ekran özelliği sayesinde hem web sitenize görsel olarak, hem de kod olarak aynı anda görüntüleyerek basit bir şekilde önizleme yapabilirsiniz.