Coğrafya Kartları

Coğrafya Kartları

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 89
  • DOSYA BOYUTU 10.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DeerLabs

Coğrafya Kartları uygulaması, sınavlarda ve derslerinizde size büyük kolaylık sağlıyor.

Coğrafya Kartları uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan sınavlara hazırlanabilir, derslerinize kolaylık sağlayabilirsiniz.

KPSS, TYT, AYT ve LGS gibi sınavlara hazırlanırken kullanabileceğiniz oldukça faydalı bir soru kaynağı olan Coğrafya Kartları, okuldaki derslerinizde de başarılı olmanızı sağlayacaktır diye düşünüyorum. Toplamda 12 Coğrafya konusu bulunan uygulamada, konulara uygun şekilde hazırlanmış sorular 2 şıklı olarak sizlere soruluyor. Soruları sürekli tekrar ederek pekiştirebileceğiniz oldukça etkili bir uygulama olan Coğrafya Kartları uygulaması, aynı zamanda Coğrafya meraklıları için de eşsiz bir kaynak olacaktır diye düşünüyorum.

Her konuda sorulan soruları çözdükten sonra doğru, yanlış ve boş sayınızı gösteren uygulamada, eksik olduğunuz konuları daha kolay tespit ederek üzerinde daha çok çalışabilirsiniz. Uygulamada bulunan konular; Coğrafi Konum, İklim, Yer Şekilleri, Nüfus ve Yerleşme, Tarım, Ticaret, Ulaşım ve Turizm, Orman Maden ve Sanayi, Bölgeler Coğrafyası, Çevre Sorunları ve Doğal Afetler, Toprak, Bitki ve Su Varlığı.